HER ADIMDA KOT ŞIKLIĞI

%100 KOT KUMAŞI

ersax-shoes-kurumsal

KURUMSAL

Rahatlığı ve sağlamlığıyla yüz yıldan fazladır hayatımızda olan kot kumaşını sadece kıyafetlerde görmeye alışkınız. Oysa bu orijinal kumaş türü, farklı kullanım olanaklarıyla da hayatımızda vazgeçilmez bir yer kazanıyor. Farklı tasarımlar kot kumaşının özel yapısı sayesinde kolayca uygulanabiliyor ve dayanıklılığıyla tasarımınız uzun süre kullanılabiliyor.

 

Ayakkabı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip Ersax, kot kumaşıyla hiç yapılmamış olanı yaptı ve dünyada ilk kez bu özel kumaştan ayakkabı üretti. En orijinal tasarımları kot kumaşıyla hayata geçirmeyi başardı ve 1000’den fazla ürün çeşidiyle dış piyasalardaki yerini aldı.

 

Hem kadın hem de erkek giyiminin şıklığını tamamlayan Ersax Kot Ayakkabılar, dünyanın birçok ülkesinde ilgiyle karşılanıyor ve sevilerek kullanılıyor.

 

Bu sıradışı inovatif ürün, yüksek tüketici memnuniyeti yaratırken aynı zamanda karlı bir yatırım aracına da dönüşüyor. Ersax’ın köklü ihracat tecrübesi ve sürekli devam eden ileri AR-GE çalışmaları, dünyada benzeri olmayan ve gitgide daha da popülerleşen bu ürüne önemli bir marka değeri katıyor.

 

Kot kumaşıyla üretilmiş Ersax Ayakkabıları, akıllı girişimcilerin yeni gözdesi olmaya aday bir marka…